Хмельницький нацiональний унiверситет 
 Стратегічне управління підприємством (Стратегічний менеджмент) *
Вступ

Стратегiчне управлiння пiдприємством

Кафедра Менеджменту

Автори курсу

Сокирник Ірина Володимирівна
кандидат економічних наук
доцент

Степанюк Наталія Степанівна
старший викладач

 
  Курс сертифiкований.
Сертифiкат № 224.
Протокол № 9 від 25.05.2018р.
 

Дисципліна “Стратегічне управління підприємством” є логічним продовженням курсу “Стратегія підприємства”, який вивчається на бакалаврському рівні. Із формулюванням стратегії підприємства процес стратегічного управління на підприємстві не закінчується. Як свідчить практика, стратегічний успіх підприємства на 50 відсотків і більше залежить від реалізації стратегічних планів. Впровадження будь-якої стратегії вимагає певних змін на підприємстві, а запровадження змін стикається з опором і численними проблемами і перешкодами. Мистецтво стратегів полягає не тільки у формулюванні гарної стратегії, але і в успішному управлінні процесом стратегічних змін, що і є предметом вивчення дисципліни “Стратегічне управління підприємством”.

Мета курсу - виробити стратегічний тип мислення, розвинути розуміння стратегії підприємства, опанувати навички управління стратегічними змінами.

Даний дистанційний курс складений у вигляді розгорнутої структури текстових документів. Кожний документ включає теми, що містять лекційний матеріал, тести для самоконтролю, завдання і контрольні запитання.

Перед початком вивчення тем дисципліни доцільно ознайомитися з розділом “Рекомендації студенту”

Бажаємо успіху у вивченні дисципліни “Стратегічне управління”.

© Хмельницький нацiональний унiверситет
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11