Хмельницький нацiональний унiверситет 
 Моделювання та оптимізація бізнес-процесів *
Вступ

МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ

Кафедра Економіки, менеджменту та адміністрування

Автор курсу

Остапчук Ольга Василівна
кандидат економічних наук
доцент

 
  Курс сертифiкований.
Сертифiкат № 1386.
Протокол № 8 від 17.06.2021р.
 

Дисципліна «Моделювання та оптимізація бізнес-процесів» передбачає професійну та практичну підготовку магістрів та забезпечує можливість ефективної роботи випускника, здатного моделювати бізнес-процеси організації, проводити аналітичні дослідження процесів, розробляти методики для їх моніторингу.

На основі отриманих знань студенти набувають навички створення інформаційної підтримки для прийняття обґрунтованих рішень в області стратегічного і оперативного керівництва діяльністю компанії.

Метою викладання дисципліни є вивчення теоретичних та практичних основ процесного управління, моделювання і аналізу бізнес-процесів, а також придбання практичних умінь і навичок моделювання бізнес-процесів.

Предметом навчальної дисципліни є основи комп'ютерного моделювання та інформаційні технології щодо аналізу та оптимізації бізнес-процесів підприємств.

Завданням дисципліни є вивчення теорії бізнес-процесів, принципів структурування організації, методології структурного аналізу і сучасних методологій моделювання бізнес-процесів, інструментальних засобів, що використовуються для опису бізнес-процесів, основних принципів аналізу бізнес-процесів, а також варіантів використання процесного підходу в управлінні організацією та світових тенденцій в області розвитку ринку засобів моделювання та аналізу бізнес-процесів.

Результати навчання. Студент, який успішно завершив вивчення дисципліни, повинен: вміти систематизувати та узагальнювати інформацію, організовувати і проводити дослідження в області управління бізнес-процесами в непередбачуваних умовах; формулювати, аналізувати та синтезувати рішення практичних проблем шляхом декомпозиції їх на складові; вміти формулювати, вибирати альтернативи та обґрунтовувати управлінські рішення в умовах невизначеності, що потребують застосування нових підходів та економіко-математичного моделювання та прогнозування; вміти користуватися основними програмними засобами автоматизованого аналізу бізнес-процесів для вирішення задач управління бізнес-структурами; застосовувати сучасні інформаційні технології для інформаційного забезпечення підприємства; вміти виявляти й аналізувати проблемні сфери діяльності підприємства і чинники його розвитку, обґрунтовувати рішення в умовах невизначеності, що потребують застосування нових підходів та економіко-математичного моделювання та прогнозування

© Хмельницький нацiональний унiверситет
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11