Хмельницький нацiональний унiверситет 
 Організація бізнес-процесів *
Вступ

Організація бізнес-процесів

Кафедра Економіки підприємства і підприємництва

Автор курсу

Диха Марія Василівна
доктор економічних наук
професор

 
  Курс сертифiкований.
Сертифiкат № 1493.
Протокол № 9 від 20.06.2022
 

Дисципліна «Організація бізнес-процесів» є ключовою у забезпеченні підготовки бакалаврів економічних спеціальностей. Теоретичним підґрунтям її вивчення виступають дисципліни «Макроекономіка», «Мікроекономіка», «Економіка підприємства», а отримані результати набувають подальшого розвитку при вивченні дисципліни «Планування бізнес-процесів».

Дисципліна «Організація бізнес-процесів» обумовлює здатності розуміння раціонального поєднання елементів бізнес-систем, застосування у практичній діяльності прогресивних форм та методів організації бізнес-процесів з метою підвищення рівня продуктивності праці, забезпечення конкурентоспроможності та ефективних результатів діяльності суб’єктів господарювання.

Метадисципліни: формування системи теоретичних знань, вмінь і набуття практичних навичок з організації бізнес-процесів.

Завданнядисципліни: вивчення основ організації бізнес-процесів; з’ясування їх сутності за видами; вивчення структури суб’єктів бізнесу як об’єктів організації їх процесів; вивчення типів, методів та форм організації виробництва, основ організації трудових процесів; набуття вмінь здійснення розрахунків тривалості технологічних процесів, аналіз щодо рішень варіантів застосування виробничих циклів; з’ясування основ забезпечення якості та конкурентоспроможності бізнес-процесів у цілому та продукції як їх результат.

Предметомдисципліни є теорія та практика організації бізнес-процесів у системі забезпечення ефективності діяльності підприємства.

Програмні компетентності. Вивчення дисципліни обумовлює у майбутніх фахівців здатність і готовність спрямувати дії на розв’язання складних задач і проблем у сфері організації діяльності; здатність спрямувати дії на здійснення цілеспрямованої послідовності операцій щодо економічних відносин як у середині суб’єкта господарювання так і між різними представниками інституційних секторів економіки; здатність виявляти знання та розуміння проблем предметної області, основ функціонування бізнес-процесів; здатність здійснювати розрахунки, аналізувати та приймати рішення щодо параметрів виробничих циклів та організації бізнес-процесів.

Програмні результати навчання. Студент має досягти таких результатів навчання: вміти вирішувати у сфері організації бізнес-процесів складні завдання і проблеми за умов мінливого середовища; аналізувати параметри діяльності та приймати рішення щодо забезпечення якості та конкурентоспроможності бізнес-процесів у цілому та продукції чи послуг як результату бізнес-процесів, зокрема.

БАЖАЮ УСПІХУ У ВИВЧЕННІ ДИСЦИПЛІНИ!

© Хмельницький нацiональний унiверситет
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11