Хмельницький нацiональний унiверситет 
 Основи конструювання виробiв
Лабораторна робота: Розмірна характеристика тіла людини
Тепер необхідно оформити звіт по роботі і надіслати його викладачу. Вимоги до складення звіту наступні:

Оформлення звіту

При виконанні роботи вимірювання розмірних ознак необхідно виконати двічі. Результати першого вимірювання заносять у графу 4, другого - у графу 5 (табл. 1.1). У графі 6 проставляють середнє значення розмірної ознаки після двох вимірів.

Потім необхідно встановити розмір, зріст, повноту реальної фігури. Результати записати у табл. 1.1.

Тип жіночої фігури визначають розмірними ознаками: зростом (1), обхватом грудей третім (16) і обхватом стегон з урахуванням виступу живота(19).

Чоловічі фігури класифікують за зростом(1), за обхватом грудей третім(16) і обхватом талії(18).

Порівняння вимірів реальної і типової фігур проводять, користуючись ГОСТ 17521-72 та ГОСТ 17522-72. Для чого визначають тип реальної фігури за основними (ведучими) розмірними ознаками і заповнюють графу 7 табл. 1.1.

У висновках необхідно вказати, які розмірні ознаки можуть бути використані для побудови креслень конструкції одягу на типові фігури; які розмірні ознаки найбільш повно характеризують реальну фігуру.

У звіті необхідно представити фотографію реальної фігури, обмірювання якої виконувалось у ході виконання лабораторної роботи. Для контролю правильності вимірювання на фотографії на ширині плеч має також бути мірна стрічка із видимими поділками.

Виконання лабораторної роботи закiнчено.
Оформiть та вiдiшлiть для перевiрки звiт по лабораторнiй роботi.