.

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЗАОЧНО-ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ
IНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Технології легкої промисловості (Дизайн та конструювання взуттєвих і галантерейних виробів)

Підготовка бакалаврів на базі повної загальної середньої освіти та на базі диплома молодшого спеціаліста

 • Термін навчання: повний, скорочений
 • Вступні випробування: Сертифікати ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики або хімії, або біології. Фаховий іспит і сертифікат ЗНО з укр.мови та л-ри для скороченого терміну навчання на базі диплома молодшого спеціаліста.

Передбачає вивчення теоретичних та практичних основ виготовлення взуття та шкіргалантерейних виробів, знання основ конструювання, виробництва та сертифікації виробів із шкіри, ознайомлення з найсучаснішим дизайном та методами проектування взуття найновішими технологіями виготовлення взуття та шкіргалантерейними виробами, міжнародною сертифікацією виробів.

Отримується освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр” із спеціальності "Технології легкої промисловості" .

Спеціалізації :

• “Дизайн та конструювання взуттєвих і галантерейних виробів”, кваліфікація – інженер-конструктор.

Сфера діяльності: розробка асортименту та проектування взуття та шкіргалантерейних виробів; розробка технологічних процесів розкрою, складання та виготовлення взуття; розробка конструкторсько-технологічної документації на впровадження нового асортименту; розробка систем управління якістю на підприємстві; сертифікація продукції та технічний нагляд за її виробництвом; організація центрів сертифікації та якості продукції, що надходить на ринок; дослідницька та наукова діяльність.

Перелiк предметiв навчання